UCZESTNICY

Ks. Marcin Stanisławski
Kapłan Archidiecezji Poznańskiej, obecny wikariusz parafii pw. św. Józefa w Opalenicy, a już za kilka tygodni wikariusz w parafii w Śremie. Związany z AKMem oraz Kleryckim Kołem Misyjnym od 2006 roku. Pogodny, uśmiechnięty i pełen entuzjazmu AKMowy "wuja". Zawsze ma czas i zawsze zdąży na ostatnią chwilę... :) W odpowiednim momencie umie zażartować, albo powiedzieć coś tak poważnego, że cała grupa go słucha.  Uczestnik doświadczenia misyjnego Jerozolima 2013.


Ania Stachowiak

Studentka III roku farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Pochodzi z Gostynia. Pociągnięta pragnieniem misji dołączyła do AKMu dwa lata temu. Kocha podróżować, poznawać nowe kultury i ludzi. Nie wyobraża sobie świata bez muzyki i kwiatów... Wszędzie jej pełno i marzy o darze bilokacji... :)
Często powtarza: " Każdy dzień traktuję jak dar od Szefa, który rozpakowuję i ciągle się zadziwiam, jakie On ma pomysły!"
Brała udział w doświadczeniu misyjnym Jerozolima 2013.

Paulina Śmigiel


Absolwentka Politechniki Poznańskiej. Rok temu była na dośw. misyjnym w Jerozolimie. Był to najpiękniejszy miesiąc w jej życiu. Ma nadzieję, że wyjazd do Kazachstanu będzie równie pięknym czasem i cieszy się, że będzie mogła bezinteresownie dać coś od siebie innym! Jaka jest? Najlepiej opiszą to bliskie jej osoby: „Trudna do zdefiniowania, pełna sprzeczności, o dobrym serduszku :P no i dobry przyjaciel chyba :P”, „szalona Paulina, dla przyjaciół Zośka, nie straszne jej: trud misyjnej pracy, skoki ze spadochronu ani niesienie pomocy tam gdzie jej potrzeba – spełnianie swoich marzeń to jej specjalność ;)”, „szalona Paulino-Zosia kto połapie się w plątaninie jej pomysłów i marzeń, przeżyje z nią piękne chwile i będzie miał w niej przyjaciela na zawsze”, „uparta indywidualistka o dobrym sercu”, „jest osobą, która chciałaby zbawić cały świat, ma niesamowicie dobre serce, które sprawia, że chciałaby pomóc wszystkim, którym się źle dzieje. Jej największą wadą jest niezdecydowanie”, „Zosia.. szalona Pani psycholog.. nawet w locie ze spadochronem z chęcią Cię wysłucha.. doradzi.. niejednokrotnie kierując się sercem, a gdy już wylądujecie na pewno opowie Ci o AKMie.. pomoże w zadaniach z chemii.. pogra z chęcią w siatkowe, czy zaprosi na czekoladową rozkosz”.

Jana LazavikTegoroczna absolwentka  Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Z AKMem związana od kilku lat, a przyprowadziła ją tu koleżanka. Uczestniczka doświadczenia misyjnego Jerozolima 2012. Pochodzi z Białorusi. Niezawodna ekspertka od załatwiania papierkowych spraw podczas naszego wyjazdu do Kazachstanu. Ciągle w biegu i wszędzie jej pełno! Charakterystyczne jest dla niej to, że... zawsze nadaje i rzadko milczy :) Uwielbia odkrywać coś nowego, podróżować i uśmiechać się :-)Diakon Dawid Głowacz
Diakon odbywający praktykę w 
parafii pw. Św. Marcina w Poznaniu. Pochodzi z Leszna. Członek Kleryckiego Koła Misyjnego. Związany z AKMem od wielu lat. W 2011 brał udział w doświadczeniu misyjnym na Cabo Verde (Wyspy Zielonego Przylądka). Lubi grać w kosza :) Niestrudzony pielgrzym!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz